Jaunumi

03.09.2021

Tiek gaidīts LZA lēmums par pirmo disertāciju

Biznesa augstskola Turība turpina realizēt ESF projektu Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.2.2.0/18/A/019 „Biznesa augstskolas Turība akadēmiskā personāla stiprināšana stratēģiskās specializācijas jomās”, lai nodrošinātu augstāku konkurētspēju starptautiskajā izglītības tirgū un augstāku kvalitāti studiju programmu realizācijā angļu valodā.

Projekta ietvaros disertāciju Latvijas Zinātņu akadēmijas atzinumam kā pirmā iesniegusi doktorante Iveta Golta. Zinātņu akadēmijas atzinums ir nepieciešams, lai doktora disertāciju varētu aizstāvēt augstskolas promocijas padomē. Augstskola ir apņēmusies ievēlēt 10 projekta ietvaros nodarbinātos doktorantus pusgada laikā pēc doktora grāda iegūšanas, tāpēc Zinātņu akadēmijas lēmums ir viens no nozīmīgākajiem soļiem ceļā uz projekta rezultātu sasniegšanu.

Projekta kopējais finansējums šobrīd ir EUR 55 6754,18 eiro, no kura EUR 473 241,05 ir ESF finansējums un EUR 83 513,13 ir valsts budžeta finansējums. Projekta ilgums ir 38 mēneši no 2019. gada 1. janvāra līdz 2022. gada 28. februārim.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!