Jaunumi

04.08.2023

Tavi ieguvumi studējot maģistros

Attīstoties tehnoloģijām, mainās arī darba tirgus tendences un pieprasījums pēc dažāda līmeņa speciālistiem un profesionāļiem, dažādu nozaru pārstāvjiem, tāpēc Biznesa augstskola Turība aicina neapstāties pie sasniegtā un turpināt studijas kādā no astoņām maģistra studiju programmām. Savulaik maģistrs bija vien retajam, savukārt mūsdienās maģistra grāds kļūst par aizvien lielāku nepieciešamību karjeras veidošanai. Maģistra līmeņa izglītība nozīmē padziļinātākas zināšanas un iemaņas izvēlētajā jomā, augstāku konkurētspēju darba tirgū, iespējas pašam kļūt par mācībspēku un virzīties augstāk pa karjeras kāpnēm. Maģistra studiju programmas Turībā veidotas tā, lai maģistrantūras studenti sākuma posmā varētu nostiprināt bakalaura līmenī gūtās zināšanas, pēc tam padziļināti apgūstot savu izvēlēto jomu.

Tavi ieguvumi studējot maģistros

1. Izveidosi profesionālus sakarus. Iegūtie kontakti ar pasniedzējiem, darba devējiem un kolēģiem nākotnē var noderēt karjeras un biznesa attīstībā.
2. Paaugstināsi personiskās ambīcijas. Maģistra grāda iegūšana pacels pašapziņu, sniegs gandarījumu par sasniegto un veicinās tavu personisko izaugsmi.
3. Uzlabosi konkurētspēju darba tirgū. Iegūtās padziļinātās zināšanas un prasmes palielinās iespējas atrast labāku darbu un saņemt augstāku atalgojumu.
4. Kļūsi par ekspertu. Teorētiskās, praktiskās un specializētas zināšanas palīdzēs kļūt par ekspertu konkrētā nozarē.
5. Attīstīsi analītisko un kritisko domāšanu. Šīs prasmes uztrenēsi, analizējot sarežģītus jautājumus un veicot pētnieciskus darbus.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!