Jaunumi

08.02.2022

Tapis jauns video sēriju cikls “Pasniedzējam pa pēdām”

Viena no galvenajām Biznesa augstskola Turība vērtībām ir tās pasniedzēji, kuri ir zinoši, aizrautīgi un spēj iedvesmot savus studentus gan studiju laikā, gan arī pēc augstskolas absolvēšanas, kļūstot par absolventa mentoru biznesa idejas īstenošanā.

Tāpēc Biznesa augstskola Turība uzsāk jaunu video ciklu “Pasniedzējam pa pēdām”, kura ietvaros tiksimies ar Turības pasniedzējiem, studiju virzienu vadītājiem. Būs iespēja nedaudz vairāk un tuvāk iepazīt pasniedzējus, viņu hobijus, mīļākās lietas, īpašības, kā arī uzzināt atbildes uz personīgiem un neformāliem jautājumiem. Vai esam Jūs ieinteresējuši?

Kā pirmā pasniedzēja šajā video sērijā ir Zane Driņķe, kura ir ne tikai Turības Uzņēmējdarbības vadības fakultātes dekāne un pasniedzēja, bet arī atklāta, neatlaidīga, mērķtiecīga un patiesi iedvesmojoša personība. Šajā sērijā atklāsim, ko Zane ņemtu līdzi uz vientuļas salas, vai labāk lidotu uz mēnesi vai pētītu okeāna dzelmes, kāda bijusi viņas bērnības sapņu profesija, kādas dāvanas labāk Zanei dāvināt, kā arī daudz citus interesantus un līdz šim neatklātus faktus.

Seko līdzi pasniedzējam pa pēdām un iepazīsti savus iemīļotākos pasniedzējus no vēl neredzēta skatu punkta. Pilno video sēriju meklē Biznesa augstskolas Turība Facebook lapā, kā arī Youtube kanālā un mājaslapā.

Video pieejams šeit.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!