Jaunumi

03.05.2020

Talsu filiāles studenti piedalās vieslekcijā “Starptautiskā tirdzniecība”

Sestdien, 2. maijā Biznesa augstskolas Turība Talsu filiāles studenti piedalījās Uzņēmējdarbības vadības fakultātes prodekānes Ievas Bruksles vadītajā online lekcijā “Starptautiskā tirdzniecība”, kas norisinājās makroekonomikas studiju kursa ietvaros.

Lekcijas laikā tika stāstīts par starptautiskās tirdzniecības būtību un tās lomu valstu ekonomikā. Tāpat tika apskatītas starptautiskās tirdzniecības nozares jaunākās tendences Latvijā un pasaulē, pētot dažādus pieejamos datus un ekspertu veidotās tirdzniecības attīstības prognozes, kuri uzsvēruši, ka ārkārtējās situācijas ietekmē būs vērojams būtisks tirdzniecības kritums.

Studiju procesa norise veiksmīgi turpinās attālināti un tās ietvaros tiek nodrošinātās arī dažādas vieslekcijas, kas studentiem ļauj apgūt papildus zināšanas, kuras lieliski noderēs viņu profesionālajā izaugsmē. Lekcija norisinājās tiešsaistes formātā makroekonomikas studiju kursa ietvaros un ikvienam studentam bija iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!