Jaunumi

05.04.2020

Talsu filiāles studenti piedalās informatīvā tiešsaistes lekcijā

Biznesa augstskolas Turība Talsu filiāles “Tiesību zinātnes” studenti 4. aprīlī piedalījās Webex tiešsaistes informatīvajā lekcijā, kurā Turības Juridiskās fakultātes prodekāne Ivita Kīsnica iepazīstināja studentus ar dažādām aktualitātēm, kas saistītas ar prakses un studiju procesa norisi.

“Ārkārtējās situācijas laikā darbi un studiju process neapstājas, visi pratuši veiksmīgi pielāgoties izmaiņām, tāpēc šādas tiešsaistes informatīvas lekcijas studējošajiem ir ļoti būtiskas, lai nodrošinātu studiju procesa nepārtrauktību,” uzsver Juridiskās fakultātes prodekāne Ivita Kīsnica.

Galvenokārt lekcija bija veltīta tam, lai informētu studējošos par aktuālajiem jautājumiem, kas saistīti ar viņu prakšu norisi. Neraugoties uz ārkārtējās situācijas izsludināšanu, daudzviet joprojām tiek nodrošināta iespēja iziet praksi plānā paredzētajā termiņā. Tikšanās laikā tika diskutēts par studentu izvēlētajām prakses vietām un to norises gaitu, kā arī sniegti ieteikumi tiem, kuri vēl tikai uzsāks vai izvēlas labākās prakses vietas tik nepieciešamo prasmju apguvei reālos darba apstākļos. Ikvienam studentam bija iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus, kas saistīti ar studiju procesa norisi, lai sekmīgi turpinātu mācības arī šajos apstākļos.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!