Jaunumi

27.01.2020

Uzņēmēja Kaspara Bernāna vieslekcija “Efektīvs vadītājs”

22. februārī plkst. 12.00 Biznesa augstskolas Turība Talsu filiālē (004. auditorijā), Brīvības ielā 29, Talsos, notiks uzņēmēja, “HAVAS Latvia” pasažieru apkalpošanas nodaļas vadītāja, Biznesa augstskolas Turība maģistranta Kaspara Bernāna vieslekcija “Efektīvs vadītājs”, kuru apmeklēt aicināts ikviens interesents.

Kaspars Bernāns veido veiksmīgu karjeru “HAVAS Latvija - virszemes pakalpojumu sniegšanas uzņēmumā, kas nodrošina pasažieru un gaisa kuģu apkalpošanu Latvijā, kā arī attīsta pats savu biznesu, par ko sīkāk pastāstīs vieslekcijā.

Vieslekcijas laikā Kaspars dalīsies savā pieredzē, par to, kas atšķir vadītāju no efektīva vadītāja? Vai būt efektīvam vadītājam nozīmē prasmīgi deleģēt pienākumus vai maksimāli daudz darīt pašam? Vai arī efektīvs vadītājs var piedzīvot neveiksmi un kā viņam jārīkojas neveiksmes gadījumā? Tāpat vieslekcijas laikā tiks stāstīts par būtiskākajiem izaicinājumiem sava biznesa izveidē un to pārvarēšanu. Kaspars dalīsies ieteikumos un personīgajā pieredzē, kā arī skaidros, kāpēc tieši uzticama un profesionāla komanda, svaigas idejas un izcils serviss ir ikviena uzņēmuma galvenā vērtība.

Vieslekcijas apmeklējums ir bez maksas. Aicināts ikviens interesents, aizpildot pieteikuma anketu.

Katra persona var reģistrēties tikai vienu reizi un reģistrēt tikai sevi.
Atkārtoti aizpildītas reģistrācijas anketas tiks dzēstas.

Informējam, ka vieslekcija tiks fotografēta. Iegūtie materiāli var tikt publicēti.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!