Jaunumi

23.03.2020

Talsu filiālē studiju process turpinās attālināti

Neraugoties uz valstī izsludināto ārkārtas stāvokli, arī Biznesa augstskolas Turība Talsu filiālē tiek darīts viss, lai studiju process neapstātos, tāpēc studiju process norisinās attālināti, izmantojot Cisco Webex platformu.

Visas lekcijas un nodarbības, kā arī kārtējie pārbaudes darbi (arī studiju un citu darbu aizstāvēšana) notiks pēc iepriekš plānotā saraksta. Turības studenti, kuri augstāko izglītību izvēlējušies iegūt Rīgā, jau apliecinājuši, ka veiksmīgi pratuši pielāgoties situācijai un turpina studijas attālināti, piedaloties lekcijās, kārtojot eksāmenus un aizstāvot prakses atskaites un studiju noslēguma darbus. Aktīvi iesaistās arī augstskolas mācībspēki, kuri ar lielu entuziasmu īsā laikā spējuši nodrošināt studiju procesa norisi pēc paredzētā plāna. Studiju process neapstājas arī Turības filiālēs, kurās tiek ieviesti līdzvērtīgi risinājumi un aizvadītas attālinātās lekcijas.

Biznesa augstskolas Turība rektors un valdes priekšsēdētājs Aldis Baumanis uzsver: “Studiju process augstskolā turpinās. Paldies visiem, kas tik ātri spējuši pielāgoties nestandarta situācijai - profesūrai, studējošajiem un tehniskajam personālam!”

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!