Jaunumi

15.10.2020

Talsu filiālē notiks tiešsaistes vieslekcija par komunikāciju un sabiedriskajām attiecībām

Veiksmīga komunikācija ir viena no panākumu atslēgām ikvienā nozarē, īpaši mūsdienās, kad sociālo mediju ietekmē šķietami kļuvis vieglāk paust savu viedokli, informēt par kādu notikumu vai pakalpojumu un dalīties ar ziņām. Lai sniegtu ieteikumus veiksmīgākai komunikācijai, Biznesa augstskolas Turība Talsu filiālē 24. oktobrī plkst. 14.00 notiks sabiedrisko attiecību jomas pārstāves, Biznesa augstskolas Turība Attīstības direktores Martas Mackevičas tiešsaistes vieslekcija “Komunikācija un sabiedriskās attiecības jeb kā komunicēt, lai Tevi sadzird?”.

Kā veiksmīgāk uzrunāt medijus, lai pastāstītu par savu produktu vai pakalpojumu? Kā sasniegt vairāku desmitu tūkstošu auditoriju, neiztērējot nevienu eiro, tikai liekot lietā savas zināšanas un prasmes? Kā veicināt mediju un sabiedrības interesi sevi, savu uzņēmumu vai zīmolu? Kā atrast kopīgu valodu ar savu mērķauditoriju? Kā strādāt ar žurnālistiem, lai viņi “strādātu” tev par labu? Par šiem un daudziem citiem jautājumiem tiks stāstīts vieslekcijā.

Marta Mackeviča ir sabiedrisko attiecību un komunikācijas jomas pārstāve ar 13 gadu pieredzi nozarē, pārstāvot dažādus uzņēmumus, amatpersonas un valsts un pašvaldību iestādes. Ar nelielu pārtraukumu jau sesto gadu Marta veido arī Biznesa augstskolas Turība tēlu un sabiedriskās attiecības.

Uz semināru ir aicināts ikviens Turības Talsu filiāles students. Iepriekšēja reģistrācija nav nepieciešama. Seminārs norisināsies katrai grupai atsevišķā auditorijā, lektorei piedaloties attālināti.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!