Jaunumi

25.09.2023

Talsos notiks pieredzes stāstu pēcpusdiena “Uzņēmēji arī kļūdās”

No kļūdām cilvēki mācās, bet vēl labāk, ja izdodas mācīties no citu kļūdām – tieši ar šādu devīzi 31.oktobrī plkst. 13.00 Talsu valsts ģimnāzijā notiks uzņēmēju pieredzes stāstu pēcpusdiena “Uzņēmēji arī kļūdās”.

Pasākuma mērķis ir iedvesmot jauniešus, topošos un jaunos uzņēmējus, kā arī pieredzējušus uzņēmējus darīt vairāk un sasniegt savus mērķus, neskatoties uz ceļā sastapties pārbaudījumiem, kā pieņemt izaicinājumus un neapstāties pie pirmās neveiksmes. Tikšanās pēcpusdiena solās būt ar humora pilniem pieredzes stāstiem, veiksmēm un neveiksmēm un atraktīviem priekšnesumiem neformālā gaisotnē.

Savos pieredzes stāstos dalīsies:

• a/s “Latvijas valsts meži” padomes priekšsēdētāja Zane Driņķe,
• datu aizsardzības konsultāciju uzņēmuma SIA “Protectum data vadītājs; zvērinātu advokātu biroja “Protectum” partneris Ivo Krievs,
• tūrisma operatora “Balticvision” direktors Ēriks Lingebērziņš,
• Sertificētu mediatoru padomes priekšsēdētāja, sertificēta mediatore Evija Kļave,
• komunikācijas uzņēmuma “J.B. Spark Communication” vadītāja Jana Bunkus,
• Informācijas tehnoloģiju uzņēmuma “INT” valdes loceklis Jānis Pekša.

Pasākuma “Uzņēmēji arī kļūdās” dalībnieki - uzņēmēji ar saviem pieredzes stāstiem un profesionālajām zināšanām ikdienā arī iedvesmo Biznesa augstskolas Turība studentus un vada augstskolas studiju fakultātes un virzienus – uzņēmējdarbību, tūrismu, jurisprudenci, IT un komunikāciju. Proti, Zane ir Turības rektore, Evija - Uzņēmējdarbības vadības fakultātes dekāne, Ivo – Juridiskās fakultātes dekāns, Ēriks – Starptautiskā tūrisma fakultātes dekāns, Jana – Komunikācijas virziena vadītāja un Jānis – IT virziena vadītājs.

Stāstu pēcpusdiena norisināsies īsu lekciju formātā, kam vēlāk sekos neliela diskusija. Mini lekcijas laikā katrs no dalībniekiem dalīsies ar savu pieredzi, atklājot, ka ikviens uzņēmējs vismaz reizi karjerā ir kļūdījies. Tāpat uzņēmēji atklās, kā risinājuši dažādas problēmas un raduši risinājumu nestandarta situācijās.

Pasākumu organizē Biznesa augstskola Turība sadarbībā ar Talsu novada pašvaldību.

Pieteikties ŠEIT.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!