Jaunumi

01.06.2022

Talsos atzīmēs Biznesa augstskolas Turība Cēsu filiāles 20. jubileju

2.jūnijā tiks atzīmēta Biznesa augstskolas Turība Talsu filiāles 20. jubileja, kuras ietvaros ar augstskolu kopā būs radio SWH. Visas dienas garumā Talsos, pie Talsu ezera promenādes (pie vides objekta “Latvijas saulei”) viesosies radio SWH mobilā studija, kur no plkst. 7.15 līdz plkst. 15.44 radio ētera personības tiksies ar aktīviem, radošiem, zinošiem, uzņēmīgiem talsiniekiem un viesiem no Kuldīgas, Ventspils, Saldus, kurus Turība ir iedvesmojusi jauniem izaicinājumiem un mērķiem.

Talsu filiāles jubilejas laikā radio SWH ēterā klausītāji varēs arī uzzināt Talsu novada pašvaldības aktivitātes, jaunāko tūrisma piedāvājumu un plašo kultūras piedāvājumu šajā vasaras sezonā, ar radio starpniecību satikties ar augstskolas Talsu filiāles absolventiem un pasniedzējiem, Talsu novada uzņēmējiem un augstskolas ilggadējiem sadarbības partneriem.

Savukārt svētku dienas noslēgumā Talsu valsts ģimnāzijā Biznesa augstskolas Turība Talsu filiāle rīkos svinīgo pasākumu, lai dalītos priekā par paveikto šajos 20 pastāvēšanas gados un pateiktos saviem partneriem par veiksmīgo sadarbību un ieguldījumu. Jubilejas reizē jo īpaši tiks sumināti pasniedzēji, kas Turībā strādā kopš filiāles dibināšanas brīža un ar savu pašaizliedzīgo darbu un augsto lojalitāti pret augstskolu ir atstājuši nenovērtējamu ieguldījumu augstskolas un filiāles attīstībā.

„Šo gadu laikā piedzīvots patiesi daudz – pārvarētas dažādas ekonomiskas ielejas, taču tajā pašā laikā arī sasniegtas izaugsmes virsotnes. Pēdējo gadu statistikas dati neliecina par krasu studentu kritumu – uzņemto skaits pat audzis, tāpat mūsu pasniedzēju pulks ir kuplinājies. Vislielākais prieks par to, ka ne tikai pasniedzēju kolektīvā valda savstarpēji draudzīga atmosfēra, bet arī ikdienā ļoti labi jūtamies esot zem viena jumta ar Talsu Valsts ģimnāziju. Tāpat esam gandarīti, ka gadu no gada mums izveidojusies cieša sadarbība gan ar Talsu novada pašvaldību, gan Talsu pilsētas uzņēmējiem – tā ir brīnišķīga lieta, ja mēs varam viens otram būt atbalsts un sadarbības partneris,” stāsta Biznesa augstskolas Turība Talsu filiāles vadītāja Inga Karlberga.

Turības filiāļu 20.jubilejas svētku cikls noslēgsies Talsos, pirms tam svētku pasākumi jau aizvadīti Liepājā un Cēsīs. Šajos 20 gados Turību reģionos absolvējuši kopumā vairāk kā 2500 studentu, kuri izvēlējušies iegūt kvalitatīvu izglītību reģionos un izmantojuši filiāļu priekšrocības – iespēju studēt tuvāk savai dzīvesvietai vai darbam, ērtāk apvienot darbu ar studijām, kā arī studēt finansiāli izdevīgāk - par samazinātu studiju maksu.

Lai iegūtu kvalitatīvu izglītību, to iespējams izdarīt arī kādā no trim Turības filiālēm – Cēsīs, Liepājā un Talsos. Filiālēs ir iespēja studēt 1. līmeņa augstākās izglītības studiju programmās – “Finanses un grāmatvedība”, “Mārketings un tirdzniecība” un “Tiesību zinātnes”.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!