Jaunumi

02.03.2022

Sveicam Biznesa augstskolas Turība asoc. prof. Andri Vanagu ar ievēlēšanu RTU padomes priekšsēdētāja amatā

Par Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) padomes priekšsēdētāju ievēlēts Biznesa augstskolas Turība asociētais profesors, AS Sakret Holdings padomes priekšsēdētājs Andris Vanags.

Saskaņā ar Augstskolu likumu, RTU padomi veido 11 locekļi, no kuriem piecus izraugās RTU Senāts, piecus apstiprina Ministru kabinets un vienu izvirza Valsts prezidents. Andra Vanaga kandidatūru apstiprināja Ministru kabinets. Savukārt 1.martā padomes pirmajā sēdē Andris Vanags tika ievēlēts par padomes priekšsēdētāju.

Andris Vanags ir AS Sakret Holdings padomes priekšsēdētājs, Biznesa augstskolas Turība asociētais profesors, kā arī Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības kameras valdes priekšsēdētāja padomnieks.

Biznesa augstskolā Turība asoc. prof. Andris Vanags pasniedz lekcijas uzņēmējdarbības, eksporta un importa biznesa jautājumos, kā arī darbojas kā eksperts Biznesa augstskolas Turība Mentoru asociācijā, Turības Biznesa inkubatora ietvaros konsultējot jaunos un topošos uzņēmējus.

Augstskolu padomes ir jauna augstskolu iekšējās pārvaldības institūcija. Tā ir koleģiāla augstākā lēmējinstitūcija, kas atbildīga par augstskolas ilgtspējīgu attīstību, stratēģisko un finanšu uzraudzību. Padomei jānodrošina arī valsts augstskolas darbība atbilstoši tās attīstības stratēģijā noteiktajiem mērķiem.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!