Jaunumi

15.03.2020

Studiju procesa norise Biznesa augstskolā Turība ārkārtas situācijas periodā

Ārkārtas situācijas periodā studiju process Biznesa augstskolā Turība notiks attālināti, tāpēc esam sagatavojuši skaidrojumus un ieteikumus, kas palīdzēs sekmīgāk iekļauties studiju procesā.

Kādas lekcijas un nodarbības notiks?

Visas lekcijas un nodarbības, kā arī kārtējie pārbaudes darbi (arī studiju un citu darbu aizstāvēšana) notiks pēc plānotā saraksta, kas pieejams BATIS. Viss notiks attālināti, izmantojot dažādus digitālos rīkus. Aicinām regulāri pārbaudīt savu e-pastu un ielūkoties BATIS sistēmā!

!!! Ja līdz šim neesat saņēmis no augstskolas nekādu informāciju savā e-pastā, aicinām pārbaudīt savu kontaktinformāciju BATIS sistēmā un nepieciešamības gadījumā veikt labojumus!

Kā tehniski notiks attālinātais studiju process?

Attālinātais studiju process tiks īstenots, izmantojot dažādus digitālos rīkus, atkarībā no pasniedzēju noteiktā:

  • Skype – šobrīd vairāki pasniedzēji studiju procesa nodrošināšanai izmanto Skype platformu. Ja pasniedzējs ir informējis, ka studijas notiks Skype platformā, aicinām pārliecināties, vai Tev šī programma ir pieejama, kā arī piedāvājam ielūkoties Skype lietošanas instrukcijā: ŠEIT.
  • WhatsApp – vairākus nodarbības (ja ir attiecīga vienošanās ar pasniedzēju) iespējamas arī WhatsApp vidē. Atgādinām, ka WhatsApp vari lietot ne tikai telefonā, bet arī datorā. Lai lietotu WhatsApp datorā, jāizmanto tīmekļa adrese https://web.whatsapp.com/ Vairāk par WhatsApp lietošanu vari uzzināt, ielūkojoties ŠEIT.
  • Webex – šis tiešsaistes rīks būs pieejams no pirmdienas vai vēlākais otrdienas. Tas ir speciāli izglītības iestādēm pielāgots video konferences risinājums, kas nodrošina klātienes apmācībām pietuvinātu rezultātu. Vairāk par Webex lietošanu vari uzzināt, ielūkojoties ŠEIT. Iespēju robežās, ja vien ar pasniedzēju nebūs cita vienošanās, studiju process tiks pārcelts tieši uz šo platformu!

Kādas tehnoloģijas nepieciešamas studējošajiem?

Nevienam no šiem risinājumiem nav nepieciešama maksas programmatūra un tos var lietot no jebkuras ierīces, tāpēc nepieciešams tikai interneta pieslēgums. Tāpat nav būtiski, kura interneta pārlūkprogramma tiek lietota. Lai sekmīgāk piedalītos studiju procesā, aicinām pārliecināties, vai ierīce, kuru plānojat izmantot, ir darba kārtībā, vai ir pieejams interneta pieslēgums un, protams, atcerieties par ikvienas ierīces uzlādi!

Atkarībā no izmantotās ierīces veida, var būt nepieciešams mikrofons.

Sekojiet līdzi informācijai savā e-pastā un BATIS sistēmā!

Ja radušās neskaidrības ar pasniedzēja izvēlēto studiju īstenošanas tehnisko līdzekli, lūdzam nekavējoties par to informēt attiecīgo pasniedzēju, lai kopīgi un operatīvi varētu rast risinājumu!

Neskaidrību gadījumā vari sazināties arī ar savu fakultāti vai katedru. Kontakti pieejami ŠEIT.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!