Jaunumi

13.11.2021

Studiju norise no 15. novembra Biznesa augstskolā Turība

Ņemot vērā valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus un prasības, no 2021. gada 15. novembra Biznesa augstskolā Turība studiju procesā klātienē varēs piedalīsies studējošie un darbinieki tikai ar sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

Pārējiem studentiem studiju process turpināsies attālināti, proti, augstskola sniegs iespēju piedalīties lekcijās tiešsaistē, nodrošinot sinhronās lekcijas.

Piedaloties lekcijās attālināti, studenti var sekot līdzi tam pašam studiju procesam, kas notiek klātienē, un uzdot jautājumus vai izteikt savu viedokli virtuālajā studiju platformā. Sinhronās lekcijas formāts sniedz papildus ieguvumu tiem, kas studē klātienē, bet uz lekciju nevar ierasties. Šajā gadījumā ir iespēja pieslēgties lekcijai attālināti un nepalaist garām neko no studiju satura.

Savukārt, ikviens students, kura studiju forma paredz klātienes lekcijas, ar brīdi, kad ir ieguvis Covid-19 sertifikātu, ir tiesīgs ierasties uz klātienes lekcijām, lietojot mutes un deguna aizsegu.

E-studiju norises procesā izmaiņu nav. Studijas e-studiju formā Biznesa augstskolā Turība var uzsākt jebkurā laikā no ikvienas vietas pasaulē, ja ir pieejams dators un interneta pieslēgums.

Gadījumā, ja students vēlas mainīt studiju formu, tad augstskola šādu iespēju sniedz. Par iespējamiem risinājumiem aicinām vērsties Studiju informācijas centrā vai rakstot uz sic@turiba.lv.

Īstenojot klātienes lekcijas, augstskola nodrošina telpu vēdināšanu un citas epidemioloģiskās drošības prasības.

Studiju informācijas centra darba laiki Valsts svētku nedēļā no 15.līdz 17. novembrim apskatāmi šeit.

No 22. novembra Studiju informācijas centra darba laiki būs šādi:

Tabulas papildu saturs
Klientu apkalpošana Klientu informētāja
Darba dienās (pirmdiena-piektdiena)
no plkst. 10.00 līdz 18.00.
Katra mēneša pirmās divas sestdienas no plkst.10.00 līdz 15.00
Pirmdiena-sestdiena
no plkst.8.00 līdz 20.00
Svētdien slēgts Svētdien slēgts
Tabulas papildu saturs


Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!