Jaunumi

23.08.2021

Studiju procesa norise Talsu filiālē

18. septembrī plkst. 10.00 tiek uzsākts jaunais mācību gads Biznesa augstskolas Turība Talsu filiālē, jaunizremontētajās Talsu Valsts ģimnāzijas telpās.

Ņemot vērā valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus un rūpējoties par studentu drošību un veselību, jaunajā studiju gadā Biznesa augstskola Turība īstenos sinhronās lekcijas.

  • Personas, kas ir vakcinētas vai izslimojušas Covid-19 un var uzrādīt derīgu sertifikātu, lekcijas varēs apmeklēt klātienē;
  • Personas, kas var uzrādīt negatīva Covid-19 testa apliecinājumu, līdz 10. oktobrim lekcijas varēs apmeklēt klātienē;
  • Personas, kas nav vakcinētas vai izslimojušas Covis-19 un nevar uzrādīt derīgu sertifikātu, lekcijās varēs piedalīties tiešsaistē.

Lekcijas tiešsaistē norisināsies platformā Cisco Webex. Šo platformu iespējams lietot internetā (https://turibalv.webex.com/webappng/sites/turibalv/dashboard?siteurl=turibalv), taču ērtākai lietošanai iesakām to lejupielādēt savā datorā vai citā viedierīcē.

Vairāk par Cisco Webex lietošanu var uzzināt, ielūkojoties šeit: www.youtube.com/watch?v=fE5FnEUKtaE

Lekciju saraksts pieejams BATIS, kā arī augstskolas mājaslapā: http://nodarbibas.turiba.lv/

Uz tikšanos jaunajā studiju gadā!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!