Jaunumi

28.10.2023

Studija kursu "Viesmīlība un klientu apkalpošana" un "Viesnīcu dienestu darba organizācija" ietvarā studenti apmeklē Rīgas viesnīcas

Pasniedzēja Mag.oec. Iveta Sprūdža studiju kursu: Viesmīlība un klientu apkalpošana un Viesnīcu dienestu darba organizācija piedāvāja studentiem oktobra sākumā apmeklēt Rīgas četru un piecu zvaigžņu zīmolu viesnīcas, lai nostiprinātu studijās iegūtās zināšanas par Istabu pārvaldes dienestu un to funkcijām, kā arī par komunikāciju starp dienestiem un viesnīcu pakalpojumu klāstu un to kvalitāti. Pēc viesnīcu apskates studenti atzinīgi novērtēja piedāvāto iespēju un nākamajās lekcijās aktīvi iesaistījās diskusijās par kvalitātes kritērijiem, pakalpojumu klāstu un apkalpošanas standartiem, vadoties arī pēc starptautiskiem Hotelstar Union klasificēšanas kritērijiem.

Pateicība par uzņemšanu:

Rixwell Konventa Seta Design Hotel viesnīcas vadītājai Ilonai Onderei

Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel, pārdošanas vadītājai Evai Simo

Hilton Garden Inn Riga Old Town, personāl daļas vadītājai Verai Leinai

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!