Jaunumi

28.04.2020

Studentus aicina pieteikties Latvijas Bankas rīkotajā studentu Zinātniski pētniecisko darbu konkursā

Latvijas Banka ir izsludinājusi gadskārtējo studentu Zinātniski pētniecisko darbu konkursu, kurā aicināti piedalīties un iesniegt darbus arī Biznesa augstskolas Turība studenti. Konkursa mērķis ir veicināt Latvijas un eiro zonas tautsaimniecības makroekonomisko problēmu apzināšanu un analīzi, iesaistot šajā procesā arī spējīgākos jaunos ekonomistus. Darbu iesniegšanas termiņš noteikts no 18. maija līdz 1. jūnijam.

Konkurss tiek rīkots jau 18. reizi, tajā aicināti piedalīties Latvijas, Lietuvas un Igaunijas studenti, kas konkursa norises laikā ir reģistrēti Baltijas valstu akreditēto augstākās izglītības iestāžu bakalaura vai maģistra programmās, tāpat aicinātie piedalīties Baltijas valstu iedzīvotāji, kuri studē ārvalstīs.

Ar visām 30 konkursā piedāvātajām darbu tēmām iespējams iepazīties šeit. Konkursā var iesniegt darbus par citām aktuālām Baltijas un eiro zonas tautsaimniecības tēmām, kas saistītas ar monetāro vai fiskālo politiku. Konkursa ietvaros jau trešo gadu paredzēts piešķirt izcilā latviešu ekonomista Jura Vīksniņa vārdā nosaukto speciālbalvu.

Darbi jāiesniedz Latvijas Bankā no 2020. gada 18. maija līdz 1. jūnijam. Uzvarētājus noteiks speciāli izveidota Latvijas Bankas ekonomistu žūrija. Godalgotie darbi tiks publicēti interneta vietnē www.makroekonomika.lv un to autori saņems naudas prēmijas (1. vietas ieguvējs – 2 000 eiro un Jura Vīksniņa balvas ieguvējs – 1 422.87 eiro).

Ar konkursa nolikumu, iepriekšējo gadu laureātu darbiem un citiem materiāliem iespējams iepazīties Latvijas Bankas interneta vietnes www.makroekonomika.lv sadaļā "Studentiem".

*Dalību konkursā studentiem iespējams lieliski apvienot ar saviem akadēmiskajiem darbiem.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!