Jaunumi

03.05.2020

Studentus aicina piedalīties tiešsaistes konferencē “BIZNESA reSTARTS 2020”

Biznesa augstskolas Turība studenti aicināti piedalīties tiešsaistes konferencē “BIZNESA reSTARTS 2020”, kas norisināsies 12. maijā no plkst. 14.00 līdz plkst. 16:45. Dalība pasākuma ir bez maksas. Konferences ietvaros apkopota būtiskākā informācija par situāciju ekonomikā un uzņēmējdarbībā ārkārtējās situācijas laikā.

Konferencē piedalīsies nozaru un biznesa eksperti. LR Grāmatvežu asociācijas valdes locekle Ilze Palmbaha stāstīs par ekonomikas attīstības prognozēm un iespējamajiem scenārijiem, tūrisma aģentūras SIA “Balticvision” līdzīpašnieks un valdes loceklis Ēriks Lingebērziņš informēs par izaicinājumiem tūrisma nozarē, savukārt sertificēta nodokļu konsultante Jadviga Neilande stāstīs par LIAA un ALTUM pieejamajiem atbalsta instrumentiem krīzes periodā un pēc tās. Tāpat konferences programmā iekļauti vairāku citu ekspertu stāstījumu par aktuāliem jautājumiem.

Konferences laikā ikvienam būs iespēja uzzināt aktuālāko informāciju par situāciju ekonomikā, uzņēmējdarbībā un grāmatvedībā ārkārtējās situācijas laikā, kā arī saņemt ieteikumus par valsts atbalsta programmu ALTUM un LIAA izmantošanas opcijām. Pēc ekspertu stāstījuma paredzēta konferences dalībnieku paneļdiskusija, kuras laikā tiks diskutēts par aktualitātēm un atbildēts uz uzdotajiem jautājumiem.

*Konferences programmu vari atrast ŠEIT.

Lai piedalītos pasākumā, nepieciešams aizpildīt pieteikuma veidlapu konferences tiešsaistes saites saņemšanai.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!