Jaunumi

17.02.2021

Studentus aicina piedalīties konferencē „Nākotnes radītāji”

19. maijā tiešsaistē norisināsies starptautiska konference studentiem „Nākotnes radītāji”. Konferences mērķis ir iepazīstināt un apspriest iespējamo ideju par nākotnes produktiem vai procesiem, ko izgudrojuši jaunie eksperti un kas attiecas uz jebkuru sabiedrības dzīves jomu.

Konferencē aicināti piedalīties bakalaura un maģistra studiju programmu studenti no dažādām studiju un zinātnes jomām. Konferencē, iepriekš iesūtot eseju, arī būs iespēja dalīties ar savu vīziju un risinājumu idejām par nākotnes radošajiem procesiem un to izstrādi, kas attiecas uz mūsdienu pasauli.

Konferences laikā studenti prezentēs savas esejas. Prezentācijas ilgums nedrīkst pārsniegt 10 minūtes un tās apjoms ir 500 vārdi. Esejas jāiesniedz angļu valodā. Plašāka informācija ŠEIT.

Konferences tēmas:

  • Digitālie, komunikācijas un jaunie plašsaziņas līdzekļi;
  • Veselības tehnoloģijas, veselības aprūpes pārvaldība un dzīves kvalitāte;
  • Kultūras ekonomika, radošās un izklaides nozares un tūrisms;
  • Ilgtspējīga attīstība un tehnoloģijas;
  • zināšanu pārvaldība un tehnoloģijas;

Konference norisināsies angļu un lietuviešu valodā. Lūgums reģistrēties dalībai līdz 15.03.2021. Reģistrācijas anketu meklē ŠEIT. Eseju iesniegšanas termiņš ir 19.04.2021.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!