Jaunumi

18.05.2020

Studentus aicina piedalīties aptaujā par krīzes radītajām sekām

Biznesa augstskolas Turība studenti aicināti piedalīties Ļubļanas Universitātes (Slovēnija) veidotajā aptaujā par ārkārtējās situācijas ietekmi uz studentu dzīvi un studiju procesu, lai, balstoties uz iegūtajiem datiem, izstrādātu priekšlikumus politikas veidotājiem un augstākās izglītības iestādēm studentu atbalsta veidošanai.

Aptaujas anketa veidota ar mērķi, lai skaidrotu, kā mainījusies studentu dzīve COVID-19 pandēmijas laikā dažādās pasaules valstīs, tāpat plānots uzzināt, kā tiek ietekmēts studiju process un studentu sociālā dzīve. Aptaujas iegūtie dati palīdzēs radīt dažādus ieteikumus politikas veidotājiem un augstākās izglītības iestādēm studentu atbalsta veidošanā dažādās krīzes situācijās, kas ietekmējušas ekonomisko, sociālo, kultūras, politisko vai institucionālo jomu.

Aptaujas anketas aizpildīšana aizņem aptuveni 15 minūtes. Iesniegtās atbildes būs anonīmas un dati tiks izmantoti tikai apkopotā veidā.

Aptauja pieejama ŠEIT.

Piedalies un izsaki savu viedokli!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!