Jaunumi

12.04.2020

Studentus aicina pasūtīt bibliotēkā pieejamās grāmatas, izmantojot interneta katalogu

Ievērojot valstī ārkārtējās situācijas laikā izveidotos piesardzības pasākumus un taupot laika resursus, aicinām studentus pasūtīt bibliotēkā pieejamās grāmatas, izmantojot interneta katalogu. Grāmatu izvēlēšanās klātienē ir laikietilpīgs process, jo šobrīd grāmatu plaukti studentiem nav brīvi pieejami. Lai izdevumu saņemšanas un nodošanas process būtu ātrāks un drošāks kā studentiem, tā arī bibliotēkas darbiniekiem, iesakām izmantot interneta katalogu.

Pamācība, lai veiktu pasūtījumu:

  • Lai pasūtītu izdevumu, lasītājam nepieciešams lietotāja vārds un parole. Autorizācijas datus var iegūt, sazinoties ar bibliotēku, rakstot uz e-pastu: biblioteka@turiba.lv vai zvanot: +371 67616598.
  • Pasūtīt izdevumus iespējams Turības katalogā: https://w3i.turiba.lv/Alise/lv/home.aspx
  • Turpinājumā, Sadaļā “Mana bibliotēka” jāieraksta lietotāja vārds un parole.
  • Lai redzētu nepieciešamā izdevuma aprakstu, jāklikšķina uz opcijas skatīt.
  • Lai veiktu pasūtījumu, izdevumu eksemplāru sarakstā jāizvēlas opcija pasūtīt, savukārt jau rezervētie izdevumi redzami sadaļā Mana bibliotēka - Pasūtītie.
  • Pēc pasūtīšanas veikšanas pārbaudiet vai rezervēšana ir apstiprināta. Rezervētie izdevumi redzami Mana bibliotēka – Rezervētie.
  • Par rezervētajiem eksemplāriem tiek automātiski nosūtīts paziņojums uz lasītāja datos norādīto e-pastu. Rezervētie izdevumi jāizņem bibliotēkā 3 dienu laikā.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!