Jaunumi

13.02.2020

Studentus aicina kandidēt BAT SP Padomes vēlēšanās

Līdz 19. februārim ikviens Biznesa augstskolas Turība students tiek aicināts izvirzīt savu kandidatūru Studējošo pašpārvaldes Padomes vēlēšanām, iegūstot iespēju piedalīties dažādu nozīmīgu jautājumu risināšanā un studējošo interešu pārstāvniecībā.

Padome ir nozīmīga pašpārvaldes sastāvdaļa, kura lemj par Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvaldes (BAT SP) organizācijas darbību. Tā ir augstākā BAT SP lēmējinstitūcija, kura tiek ievēlēta uz vienu gadu un darbojas 30 studentu sastāvā. Padomes biedru galvenais uzdevums ir izskatīt tai iesniegtos lēmumprojektus, tāpat ikdienas pienākumos ietilpst valdes darbības kontrolēšana, dažādu jautājumu izskatīšana un lēmumu pieņemšana.

Kandidēt un iesaistīties drīkst ikviens Turības students, aizpildot pieteikuma anketu: www.ej.uz/padome2020.

Iesaisties Padomes darbībā un iegūsti jaunas zināšanas, draugus, vērtīgus kontaktus, kā arī iespēju pārstāvēt studējošo intereses, risinot tiem nozīmīgus jautājumus un problēmas. Papildus tam pretendē uz līdz pat 40% lielu studiju maksas atlaidi un prakses vietu Studējošo pašpārvaldē.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!