Jaunumi

08.02.2022

Studentu rīkotā konference “Rosinātava” pulcē jauniešus no visas Latvijas, kā arī no Igaunijas

Jauniešu neformālā konference “Rosinātava” februāra sākumā pulcēja jauniešus no visas Latvijas, kā arī no Igaunijas, pieslēdzoties pasākuma tiešsaistei un kopā ar saviem klases biedriem iedvesmojoties no sabiedrībā pazīstamām, uzņēmīgām personībām, savas jomas profesionāļiem.

Vislielākā jauniešu atsaucība bija vērojama no Rēzeknes – no pilsētas, kur sākotnēji šis pasākums bija plānots klātienē Latgales vēstniecībā GORS, taču valstī epidemioloģiskās situācijas dēļ notika tikai tiešsaistē. Tāpat daudz jauniešu konferencē piedalījās no Valmieras un Aizkraukles.


Neformālajā konferencē “Rosinātava” jauniešus iedvesmoja dziedātāja Samanta Tīna, latgaliešu repere ŪGA, olimpisko 3x3 basketbolistu treneris Raimonds Feldmanis, pasaulē atzītākais Latvijas skrituļslidotājs Nils Jansons, Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta, psihoterapeits Nils Sakss Konstantinovs un daudzi citi.


Konferences laikā basketbola treneris Raimonds Feldmanis iedrošināja jauniešus sapņot, atrast savu mērķi un tam ticēt, jo ar darba disciplīnu var daudz ko panākt”. Arī sportists Nils Jansons dalījās savos piedzīvojumu un izaicinājumu stāstos, tādējādi metot izaicinājumu arī klausītājiem: “Lai iemācītos kaut ko jaunu, vienmēr ir jāiet ārpus sava komforta, ir jāizaicina un jāattīsta sevi. Un attīstība nozīmē iet ārpus komforta”.


Diskusijas ietvaros centāmies saskatīt jauniešu maksimālisma plusus un mīnusus. Arī šajā diskusijā nonācām pie vertīgām un iedrošinošām dzīves atziņām. Tās laikā Valdis Kulpe no uzņēmuma “Latvijas finieris” iedrošināja jauniešus: “Nenožēlo par to, kas nav sanācis. Katra kļūda ir kā mācība, un katra kļūda, neveiksme – lai tā ceļ”. Patiesi – lai sasniegtu virsotnes, nedrīkstam ļaut kļūdām mūs apturēt, laiks mācīties no tām un doties tālāk.


“Tā ir mana vērtība, ja es to daru un labi jūtos,” tā par vērtībām dalījās labdarības organizācijas Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta, kura kopā ar ārstu – psihoterapeitu Artūru Miksonu centās rast atbildes uz būtiskajiem jautājumiem par vērtībām un to noteikšanu.


Visas konferences laikā jauniešiem un katram skatītājam bija iespēja dzirdēt vērtīgus padomus un ieteikumus, dzirdēt aizraujošus pieredzes stāstus. Ņemot vērā, ka daudziem diemžēl nebija iespējams pieslēgties pasākuma tiešraidei un tika saņemtas daudz ziņu par pasākuma ieraksta pieejamību turpmāk, informējam, ka jau šīs nedēļas beigās būs pieejams daļējs neformālās konferences “Rosinātava” ieraksts mūsu Facebook lapā https://www.facebook.com/rosinatava.


Par spīti negaidītajiem sarežģījumiem un izaicinājumiem konferences organizēšanā, ņemot vērā epidemioloģisko situāciju Latvijā un noteiktos veselības drošības pasākumus, jauniešu konference veiksmīgi aizritējusi. “Rosinātava” notika jau ceturto gadu, no jauna sniedzot organizatoriem iespēju pārliecināties, ka “Nav virsotnes, kas būtu par augstu”, ja vien paši izvēlamies nepadoties un iet tālāk.


Neformālā konference ik gadu tiek organizēta ar Biznesa augstskolas Turība finansiālu atbalstu. “Rosinātavu 2022” atbalsta uzņēmumi Tele2, Latvijas finieris, Autoskola Einšteins, Old Riga SPA, Sigulda Adventures, KUUP Kafija, Zaķumuiža, Manilla, Isostar, Cannelle Bakery, Roadgames, AAS Balta, Wolt, Poligon 1, GRiGu, Ausmeņa kebabs, Farmer's Snack, Skrīveru saldumi, Ze Donats, Katrīnas Keramika, Brain games, Emerald, Narvesen un Latgales vēstniecība GORS.

Papildu informācija:
Sintija Antmane,
“Rosinātava” sabiedrības informēšanas menedžere
Tel. +371 25400930,
marketings.rosinatava@gmail.com,
www.rosinatava.lv

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!