Jaunumi

26.03.2021

Studentu organizētā konference “Rosinātava” saņem Izcilības balvu par debiju nozarē

Studiju programmas “Pasākumu producēšana un vadība” studentu rīkotā neformālā konference “Rosinātava 2020” saņēmusi Latvijas Pasākumu foruma Izcilības balvu par 2020. gada pasākumu nozares debiju. Studentu komanda apbalvota par izcilu sava pirmā liela mēroga pasākuma realizāciju.

“Ir ļoti pagodinoši saņemt Latvijas pasākumu nozares profesionāļu atzinību – studenti, kuri piedalījās neformālās konferences tapšanā, to ir pelnījuši! Un tikpat patīkami bija dzirdēt atzītu nozares cilvēku vārdus apbalvošanas ceremonijas tiešraidē,” norāda Brigita Rozenbrika, kura ir viens no mācībspēkiem šajā studiju programmā.

“Biju patīkami pārsteigta un emocionāli saviļņota, tiešraidē izdzirdot vārdu “Rosinātava”. No savas puses varu teikt lielu paldies savai superīgajai un jaudīgajai komandai! Tāpat arī liels, liels paldies mācībspēkiem, bez kuru iesaistes un padoma pasākums nebūtu iedomājams,” stāsta Erīna Elizabete Reņģe, “Rosinātava 2020” komandas vadītāja.

Starptautiskā tūrisma fakultātes dekāne Agita Doniņa, pievienojoties apsveikumiem, norāda: “Ļoti lepojos ar studentiem – gan tiem, kas veidoja iepriekšējo gadu Rosinātavas, gan šī gada konferenci! Aiz katra veiksmīga un interesanta pasākuma ir milzīgs darbs. Paldies mācībspēkiem, kuri palīdzēja radīt produktu, ko novērtē nozares profesionāļi! ”

2020. gada “Rosinātava” bija otrā neformālā konference vidusskolēniem, kas pulcēja vairāk nekā 500 jauniešus no visas Latvijas. Pasākuma tēmas – “Nereālā realitāte” ietvaros savos pārgalvīgajos, taču ārkārtīgi veiksmīgajos pieredzes stāstos dalījās sabiedrībā zināmas personības. “Cilvēka neatlaidība ir spējīga padarīt neiedomājamas lietas, tām reizēm šķietot pat nepaceļami kosmiskām, varbūt tāpēc, ka nezināmām, bet vajag ļauties, ļauties pieredzei, jo tikai caur to ir iespējams nonākt uz ceļa, kuru esam meklējuši. Mūsdienu piedāvājumā apmaldīties nav sarežģīti, ne visiem vidusskolēniem ir skaidrs un pārdomāts virziens kurp doties, absolvējot vidusskolu, tieši tāpēc šāda veida pasākumi ir ārkārtīgi motivējoši, nozīmīgi un izvēli izdarīt veicinoši,” stāsta organizatori.

“Rosinātavas” komanda iekļuva starp 18 laureātiem, taču kopumā Izcilības balvai tika pieteikti vairāk nekā 100 pasākumi, pilsētvides aktivitātes un notikumi, kas notikuši Latvijā 2020. gadā.

Neformālā konference vidusskolēniem norisinājās arī 2021. gadā (tiešsaistes formātā) un šobrīd notiek aktīvs darbs pie 2022. gada “Rosinātavas”. Lai uzzinātu vairāk par šo konferencei, ielūkojies www.rosinatava.lv. Konference tiek organizētu Starptautiskā tūrisma fakultātes studiju programmas “Pasākumu producēšana un vadība” ietvaros.

Biznesa augstskola Turība sveic studentu komandu un novēl pasākumus arī turpmāk!

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!