Jaunumi

04.08.2021

Studenti no Eiropas un Centrālāzijas iepazīsies ar Latvijas uzņēmēju veiksmes stāstiem Biznesa augstskolas Turība Vasaras skolā

Šodien, 4. augustā, atklāta starptautiskā Biznesa augstskolas Turība Vasaras skola „Bizness + Komunikācija = jaunais normālais!”. Tajā studenti no deviņām valstīm apgūs Latvijas un Baltijas valstu labo pieredzi jeb veiksmes stāstus krīzes pārvarēšanā uzņēmējdarbībā un komunikācijā.

No 4. līdz 15. augustam Biznesa augstskola Turība organizē starptautisko vasaras skolu – „Bizness + Komunikācija = jaunais normālais!”, kuras mērķis ir sniegt studentiem iespēju iegūt zināšanas un prasmes veiksmīgas komunikācijas veidošanā uzņēmējdarbībā, īpaši ņemot vērā krīzes radītos izaicinājumus.

Šajā vasaras skolā ar veiksmes stāstiem un zināšanām dalīsies uzņēmējdarbības un komunikācijas jomas profesionāļi un piedāvās studentiem iepazīt Latviju un tās sasniegumus ar labajiem piemēriem jeb veiksmes stāstiem un praksi biznesa un komunikācijas jomā.

“Pasaule, biznesa vide un arī komunikācija uzņēmējdarbībā it sevišķi pēdējo divu gadu laikā ir strauji mainījušās un visiem ir jāpielāgojas „jaunajam normālajam” jeb nekas vairāk nav kā iepriekš. Tā kā Latvija un tās uzņēmēji ir salīdzinoši veiksmīgi spējuši adaptēties jaunajiem apstākļiem, vēlamies dalīties pieredzē un caur uzņēmējdarbības prizmu aicināt studentus iepazīt Latviju un tās veiksmes stāstus,” uzsvēra Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības vadības fakultātes prodekāne, Komunikācijas virziena vadītāja un projekta akadēmiskā vadītāja Jana Bunkus.

Vasaras skolas programmā būs gan lekcijas, gan arī diskusijas un praktiskie darbi, kā arī mācību vizītes un ekskursijas. Projektā iesaistījušies pasniedzēji no Turības Uzņēmējdarbības vadības fakultātes un Komunikācijas virziena, kā arī dažādi nozares profesionāļi un uzņēmēji, kas ar lekcijām, diskusijām un mācību ekskursijām sniegs studentiem zināšanas un praktiskās iemaņas komunikācijas veidošanā savā uzņēmumā.

Ņemot vērā tēmas aktualitāti visā pasaulē, kopumā vasaras skolai tika saņemts rekordliels pieteikumu skaits - 258, no kuriem tika atlasīti 12 dalībnieki (deviņi no viņiem piedalās klātienē, bet trīs attālināti tiešsaistē). Vasaras skolā piedalās studenti no Vācijas, Šveices, Uzbekistānas, Moldovas, Beļģijas, Ukrainas, Austrijas, Čehijas un Itālijas. Šie studenti pārstāv gan dažādus studiju līmeņus (bakalaura, maģistra, doktora), gan dažādas studiju jomas – uzņēmējdarbību, komunikāciju, finanses un vadību.

Projekta ietvaros studenti arī iepazīs Latvijas kultūru, tradīcijas un vēsturi, dodoties dažādās ekskursijās.

Vasaras skolas norises valoda: angļu.

Šo projektu Biznesa augstskola Turība realizē pateicoties Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) piešķirtajām valsts stipendijām.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!