Jaunumi

06.09.2022

Studenti ir ne tikai augstskolas, bet arī valsts lielākais virzītājspēks

Sākoties septembrim Biznesa augstskolas Turība auditoriju piepildīja kupls skaits jaunu un apņēmīgu studentu, kurus 5. septembrī svinīgi sveica augstskolas rektors Aldis Baumanis, prorektori, dekāni un pasniedzēji.

Rektors Aldis Baumanis min: “Studenti ir ne tikai augstskolas, bet arī valsts lielākais virzītājspēks, jo ar kopīgiem spēkiem mēs virzām attīstību augstskolai un ar iegūto izglītību veidojam nākotni pašai Latvijai. Viss ir mūsu spēkos, mēs paši veidosim augstskolu un vidi, kurā dzīvosim.”

Biznesa augstskola Turība ir starptautiska augstskola, tāpēc studiju attīstības un starptautiskās sadarbības prorektors Imants Bergs ieskicēja jaunajiem studentiem arī starptautiskās studiju iespējas un programmas.

Pēc svinīgās uzrunas notika pulcēšanās uz dekāna stundu, kurā studenti sīkāk iepazinās ar studiju programmām, norisi un visu nepieciešamo, lai uzsāktu savu mācību gadu veiksmīgi.
Tiekamies studijās!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!