Jaunumi

12.02.2021

Studenti aicināti uz vieslekciju par finanšu noziegumu apkarošanu

19. februārī plkst. 10:45 tiešsaistē notiks Komunikācijas virziena organizētā vieslekcija „Finanšu noziegumi – kā tie ietekmē indivīdu un sabiedrību kopumā?”. Vieslekciju vadīs Finanšu izlūkošanas dienesta (FID) vadītājas vietnieks Toms Platacis un Finanšu izlūkošanas dienesta Stratēģiskās analīzes nodaļas vadītāja vietnieks Paulis Iljenkovs.

Naudai ir gan gaišā puse, kuru visi labi pazīst, gan tumšā puse, kas ikdienā bieži vien paliek apslēpta un nezināma. Naudas tumšo pusi veido finanšu noziegumi, kas nav tikai kādas izolētas cilvēku grupas darbība. Finanšu noziedzība skar ikvienu - gan individuāli, gan sabiedrību kopumā.

Vieslekcijas laikā tiks stāstīts par to, kā atpazīt finanšu noziegumu riskus un kā tos novērst. Lekcija ietvers šādas tēmas:

  • Kas ir naudas atmazgāšana un kā tā darbojas?
  • Kādas ir finanšu noziegumos izmantotās shēmas un kā tās atpazīt?
  • Šobrīd jaunieši tiek iesaistīti dažādās finanšu noziegumu shēmās. Kā tas var ietekmēt jauniešu nākotni?
  • Jaunās tehnoloģijas un virtuālās valūtas – kas jāzina par naudas atmazgāšanu, ja vēlies darboties šajās platformās?

Vieslekcija notiks angļu valodā un tajā piedalīties aicināts ikviens Turības students. Iepriekšēja reģistrācija nav nepieciešama. Lekcija norisināsies tiešsaistes platformā Cisco Webex, piekļuves saite pieejama ŠEIT.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!