Jaunumi

05.02.2021

Studenti aicināti uz ārvalstu profesora lekciju par globalizāciju

11. februārī plkst. 12:55 tiešsaistē notiks Komunikācijas virziena organizētā vieslekcija “Globalizācija mūsdienu pasaulē: galvenie izaicinājumi un atbildes”, kuru vadīs Vadima Hetmana vārdā nosauktās Kijevas Nacionālās ekonomikas universitātes profesors Sergejs Kurbatovs.

Sergejs Kurbatovs ir arī Upsalas Universitātes Krievijas un Eirāzijas studiju institūta pētnieks, kā arī Braunas Universitātes un Kolorādo Štata universitātes absolvents. Profesors pēta izglītības pārvaldes modeli 21. gadsimtā un augstākās izglītības kvalitātes nodrošināšanu augstākās izglītības iestādēs, kā arī ir autors divām grāmatām un neskaitāmām publikācijām ukraiņu, angļu un krievu valodā. Pašlaik Sergejs Kurbatovs ir arī Biznesa augstskolas Turība vieslektors.

Vieslekcija notiks angļu valodā un tajā piedalīties aicināts ikviens Turības students. Iepriekšēja reģistrācija nav nepieciešama. Lekcija norisināsies tiešsaistes platformā Cisco Webex, piekļuves saite ŠEIT.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!