Jaunumi

15.03.2021

Studenti aicināti pieteikties konkursam „Labākais jaunais tulkotājs 2021”

Biznesa augstskolas Turība Valodu katedra, sadarbojoties ar Valodu firmu „Skrivanek Baltic”, piedāvā iespēju apliecināt savas angļu, vācu un franču valodas prasmes, piedaloties konkursā "Labākais jaunais tulkotājs 2021". Konkurss tiek organizēts, lai veicinātu topošo valodu speciālistu interesi un izpratni par tulkotāja profesiju. Pielāgojoties laikam un akcentējot svarīgāko – tulkotāju darba ilgtspēju digitalizācijas laikā – šogad konkurss noritēs tiešsaistē. Arī šī gada labākie jaunie speciālisti saņems vērtīgas, viņu profesionālo izaugsmi veicinošas balvas.

Šī gada spējīgākais tulkotājs tiks sveikts labāko pulkā ar vērtīgām balvām. Pirmās vietas ieguvējs nemainīgi saņems prakses vietu valodu uzņēmumā „Skrivanek Baltic”, kā arī planšetdatoru „Samsung Galaxy Tab A7”. Trīs labākie jaunie tulkotāji tāpat saņems vērtīgas veicināšanas balvas no grāmatnīcas „Jānis Roze”. Papildu tam „Skrivanek Baltic” partneris „Memsource” nodrošinās bezmaksas pieeju tulkošanas rīkam konkursa sadarbības augstskolām, lai topošie tulkotāji arī pēc konkursa varētu vairāk praktiski darboties un izjust, kā šādu tehnoloģiju izmantošana palīdz profesionālajā karjerā.

Informācija par konkursu, kā arī konkursa teksti pieejami „Skrivanek Baltic” mājaslapā. Darbs jāiesniedz elektroniski, aizpildot norādītajā adresē pieejamo pieteikuma formu līdz 2021. gada 23. marta plkst. 12.00. Konkursa „Labākais jaunais tulkotājs 2021” nolikumu meklē ŠEIT.

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!