Jaunumi

15.05.2023

Studenti aicināti pieteikties ERASMUS+ intensīvajam kursam par drošības risku vadību

Šovasar Turībā 2 nedēļu garumā augustā norisināsies starptautisks intensīvai kurss par drošības risku vadību, Kursā piedalīsies 40 studenti no 6 valstīm. Kursu vadīs pasniedzēji no visām partnervalstīm, nozares profesionāli un eksperti.
Ja Tevi interesē drošības risku vadība – esi aicināts pieteikties šim kursam.

PAR KURSU:
Pasaule saskaras ar plašu izaicinājumu klāstu, piemēram, migrāciju, kiberuzbrukumiem, organizēto noziedzību un citām jaunām problēmām, tostarp neseno vīrusu izraisīto krīzi. Pēdējos gados šie izaicinājumi ir kļuvuši arī par drošības jautājumiem, kas ir svarīgi daudzām Eiropas valstīm. Ir nepieciešami profesionāļi, labi apmācīti speciālisti, kas spēj ieviest drošības risku pārvaldību dažādos līmeņos un dažāda veida organizācijās.

Šis kurss dos iespēju studentiem apgūt drošības risku vadību, studenti attīstīs prasmes un iegūs zināšanas par drošības pārvaldības plānošanu un ieviešanu dažādās organizācijās, apgūs drošības risku identificēšanu un vadīšanu.

JA VĒLATIES UZZINĀT VAIRĀK PAR DROŠĪBU UN KĀ PADARĪT SAVU UZŅĒMUMU VAI ORGANIZĀCIJU DROŠU UN KĀ NOVĒRT DROŠĪBAS RISKUS – PIESAKIES ŠIM 2 NEDĒĻU INTENSĪVAJAM KURSAM!

Kursa darba valoda – angļu.
Mērķa grupa: Aicinām pieteikties bakalaura un maģistra līmeņa studentus. Kurss būs interesants un noderīgs ne tikai drošības programmu studentiem, bet arī ikvienam, kam interesē drošības un risku vadības priekšmets.
Dalībnieki: 5 no katras valsts – Latvijas, Lietuvas, Somijas, Spānijas, Norvēģijas un Nīderlandes.
Pasniedzēji: no Latvijas, Lietuvas, Somijas, Spānijas, Norvēģijas un Nīderlandes.
Par apgūto kursu tiks piešķirti 3 ECTS. Lai saņemtu kredītpunktus, studentam ir jāapmeklē lekcijas un jānokārto noslēguma pārbaudījums.
Izmaksas:
Kurss ir bez maksas. Dalībniekiem tiks nodrošinātas pusdienas, kā arī bez maksas būs iespēja piedalīties dažādās ārpus mācību aktivitātēs – studiju vizītēs, ekskursijās un komandas veidošanas pasākumos.

REĢISTRĀCIJA SLĒGTA.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!