Jaunumi

05.06.2020

Studējošos aicina pieteikties atlaidei "Studējošo pašpārvalde"

Līdz 17. jūlijam aicinām pieteikties atlaidei „Studējošo pašpārvalde” studentus, kuri ir Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvaldes (BAT SP) biedri. Atlaide tiek piešķirta līdz pat 100% apmērā 2020./2021. studiju gadam par 2019./2020. studiju gada sasniegumiem.

Lai saņemtu atlaidi, jāsagatavo motivācijas vēstule, iekļaujot studiju gada laikā padarītos darbus BAT SP un to pamatojumu, kā arī atlaides apjomu, uz ko pretendē pēc sava vērtējuma.

Motivācijas vēstule ir jāadresē Attīstības direktorei, iesniedzot to BAT SP prezidentei, nosūtot elektroniski ribakova.krista@gmail.com līdz 2020. gada 17. jūnijam.

Lēmumu par atlaižu piešķiršanu pieņem komisija, kuras sastāvā ir, rektors, prorektors un Attīstības direktors. Tiek izskatīti visi pieteikumi, taču augstskolai ir tiesības atlaidi arī nepiešķirt.

Plašāk ar studiju maksas atlaižu piemērošanas noteikumiem 2020./2021. studiju gadam vari iepazīties šeit.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!