Jaunumi

05.06.2020

Studējošos aicina pieteikties atlaidei "Publicitāte"

Līdz 1. jūlijam aicinām pieteikties atlaidei „Publicitāte” studentus, kuri veicinājuši Biznesa augstskolas Turība publicitāti. Atlaide tiek piešķirta līdz pat 40% apmērā 2020./2021. studiju gadam par 2019./2020. studiju gada sasniegumiem.

Lai saņemtu atlaidi, jāsagatavo iesniegums Attīstības direktorei, pievienojot publikāciju kopijas vai materiālus, kas apliecina ieguldījumu augstskolas publicitātes veidošanā.

Publikācijā obligāti jābūt minētam, ka attiecīgā persona ir Biznesa augstskolas Turība studējošais. Publikāciju saturu veido raksti un/vai intervijas masu medijos, TV raidījumu videoieraksti un radio raidījumu audio ieraksti, kā arī Informēšana par studiju iespējām Turībā dažādos pasākumos.

Uz atlaidi var pretendēt ar publikācijām vai citām aktivitātēm, kas ir publicētas plašsaziņas līdzekļos vai norisinājušās, sākot no iepriekšējā gada 1.jūlija rudens semestra studējošiem.

Lēmumu par atlaižu piešķiršanu pieņem komisija, kuras sastāvā ir, rektors, prorektors un Attīstības direktors. Tiek izskatīti visi pieteikumi, taču augstskolai ir tiesības atlaidi arī nepiešķirt.

Pieteikumi jāiesniedz A104. kabinetā vai elektroniski, sūtot uz marta.kive@turiba.lv

Plašāk ar studiju maksas atlaižu piemērošanas noteikumiem 2020./2021.studiju gadam vari iepazīties šeit.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!