Jaunumi

17.01.2021

Studējošo pašpārvaldes atkārtotās Valdes vēlēšanas

Kā jau katru gadu, Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvaldē notiek pārmaiņas – tiek ievēlēta jauna valde astoņu cilvēku sastāvā. Atkārtotās Valdes vēlēšanas notiks tiešsaistē otrdien, 2. februārī, plkst. 18.00 platformā Cisco Webex, ievēlot Akadēmiskās daļas vadītāju un Sadarbības daļas vadītāju 2021. gadam.

Vēlēšanas vērot tiešsaistē aicināti visi interesenti, bet par kandidātiem varēs balsot tikai Studējošo pašpārvaldes Padomes locekļi.

Lai kandidētu uz Akadēmiskās daļas vadītāja vai Sadarbības daļas vadītāja amatu, Studējošo pašpārvaldes biedriem līdz 31. janvāra plkst. 23.59 elektroniski jāizvirza sava kandidatūra konkrētajam Valdes amatam, nosūtot pieteikumu uz turibasp@gmail.com. Pieteikumā jānorāda kandidāta vārds, uzvārds un amats, uz kuru kandidē, kā arī jāpievieno CV, motivācijas vēstule (brīvā formā) un gada darbības plāns (strukturēts pa mēnešiem).

Ar Studējošo pašpārvaldes nolikumu, vēlēšanu nolikumu un amatu aprakstiem var iepazīties šeit. Ar kandidātu gada plāniem, CV un motivācijas vēstulēm elektroniski varēs iepazīties pirmdien, 1. februārī.

Ja rodas kādi papildu jautājumi, var rakstīt uz e-pastu turibasp@gmail.com!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!