Jaunumi

07.09.2023

Studējošo pašpārvalde rīko pirmkursnieku iesvētības “Fukši – Bārbijas un Keni”

Ir pienācis laiks kārtīgi iesvētīt pirmkursniekus un pavisam oficiāli iecelt viņus studentu kārtā. Tieši tāpēc Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde, kā jau ierasts, rīkos pirmkursnieku iesvētības, kas norisināsies Turības kvartālā 14.septembrī.

Kā pienākas katram kārtīgam studentam, reizēm ir jāiziet cauri grūtībām, lai gūtu panākumus. Tāpēc pirmkursnieki tiek aicināti piedalīties iesvētībās un pierādīt, ka ir studenta titula cienīgi.

Pasākuma sākums pie augstskolas strūklakas, C korpusa ieejas 14.septembrī pulksten 18:00!

Pirmkursnieku dreskods – Bārbijas un Keni jūsu interpretācijā. Ieteicams ņemt vērā laikapstākļus un ģērbties tiem atbilstoši.

Pasākumam nav nepieciešama iepriekšēja reģistrācija. Skatītāju rindās aicināts ikviens interesents. Informējam, ka pasākums tiks fotografēts un iegūtie materiāli var tikt publicēti.

Papildu informācija mūsu Facebook lapā un mājaslapā!

Ja rodas kādi jautājumi, sazinies ar:

Hanna Elizabete Krūmiņa
Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvaldes
Kultūras un sporta daļas vadītāja
hekrumina@gmail.com

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!