Jaunumi

01.12.2022

Studējošo pašpārvalde aicina uz Ziemassvētku balli

Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde 16.decembrī plkst. 19.00 aicina Turības studentus uz Ziemassvētku balli augstskolas konferenču zālē.

Balles laikā uzstāsies kāda noslēpumaina grupa, ko Studējošo pašpārvalde pašlaik vēl tur noslēpumā. Balles laikā tiks kronēts Ziemassvētku balles karaliene un karalis, un šī jau kļuvusi par tradīciju Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvaldē. Studentus uz pasākumu aicina ierasties balles kleitās un uzvalkos.

Biļetes iespējams izņemt un iegādāties no 5.decembra.
Biļetes būs iespējams iegādāties Studējošo pašpārvaldes telpās C222. Uzrādot savu ISIC karti vai BATIS profilu, Turības studentiem balles apmeklējums ir bez maksas, savukārt draugu biļetes cena līdz 13. decembrim ir 5 eiro, bet pēdējās dienās 8 EUR. Visiem interesantiem būs iespējams rezervēt arī galdiņu līdz 10 vietām, kura maksa būs 10 eiro.

Pasākums norisināsies angļu valodā.

Informējam, ka pasākums tiks fotografēts un iegūtie materiāli var tikt publicēti.

Papildu informācija:
Elizabete Paura
Biznesa augstskolas Turība
Studējošo pašpārvaldes kultūras un sporta daļas vadītāja
elizabetepaura@gmail.com

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!