Jaunumi

30.04.2021

Studējošo pašpārvalde aicina uz viktorīnu “Did you know...?”

13. maijā plkst. 18:00 Studējošo pašpārvalde aicina pieslēgties platformai Cisco Webex, lai kopīgi pavadītu vakaru pozitīvās noskaņās. Pirms pieslēgšanās platformai Cisco Webex jābūt lejupielādētai datorā, to var izdarīt ŠEIT.

Viktorīna sastāvēs no desmit dažādām un interesantām tēmām saistībā ar anatomiju, kultūru u.tml. Katrai tēmai būs trīs dažādu grūtību jautājumi. Protams, nedrīkst aizmirst par superīgām balvām, kuras asākajiem prātiem sagādās mūsu sadarbības partneri.

Viktorīna norisināsies komandās no trīs līdz četriem dalībniekiem. Komandu skaits ir ierobežots, tāpēc nekavējies un aizpildi pieteikuma anketu ŠEIT vai noskenējot plakāta QR kodu. Pieteikties var līdz 10.maija plkst. 23:59.

Pasākums notiks angļu valodā. Plašāku informāciju par pasākumu vari iegūt Studējošo pašpārvaldes Instagram profilā - @bat_sp un Facebook lapā.

Papildu informācija:
Sanita Strenga
Biznesa augstskolas Turība
Studējošo pašpārvaldes
Ārējās Komunikācijas daļas vadītāja
sanitastrenga@gmail.com

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!