Jaunumi

24.02.2022

Studējošo pašpārvalde aicina uz studiju darba semināru

Kā jau katru gadu, ikvienam studentam ir jāraksta studiju darbs un, lai tas būtu pēc iespējas labāks un kvalitatīvāks, Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde 10. martā plkst. 18:00 auditorijā C321 aicina Tevi pievienoties studiju darba semināram.

Studiju darba seminārā tiks pārrunāts viss par un ap kvalitatīvu studija darba izveidi. Aicināti ir pilnīgi visu kursu studenti, taču šis seminārs visvairāk noderēs pirmā kursa studentiem. Nav noslēpums, ka tieši pirmā kursa studentiem šis ir kas jauns un nebijis, attiecīgi ir daudz neskaidrību un jautājumu. Seminārā pārrunāsim visbiežāk uzdotākos jautājumus par studiju darba izstrādes procesu, kā arī centīsimies sniegt atbildes uz jūsu jautājumiem par studiju darbu. Seminārā piedalīsies Turības pasniedzēji un studenti, kam iepriekš bijusi pieredze ar studiju darbiem.

Semināram būs iespēja pieslēgties arī attālināti – dalību tiešsaistē nepieciešams pieteikt, sūtot e-pastu uz barbara.krastina@gmail.com!

Vairāk informācijas meklē Studējošo Pašpārvaldes Facebook lapā, kā arī mājaslapā.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!