Jaunumi

22.02.2022

Studējošo pašpārvalde aicina uz spēļu vakaru Turībā

Ceturtdien, 3. martā plkst. 18:00 Studējošo pašpārvalde aicina visus uz telpām C321 un C322, lai kopā spēlētu dažādas video un galda spēles.

Uz lielā projektora notiks NBA turnīrs, kurā visi basketbola fani varēs mērīties ar spēkiem digitālajā spēles laukumā - uzvarētāji iegūs superīgas balvas, par kurām būs parūpējušies mūsu atbalstītāji. Paralēli NBA turnīram varēs pārbaudīt savas prasmes simulācijas stūrītī, kur būs iespējams sacensties ar draugiem uz laiku kādā no auto sacensību spēlēm, izmantojot stūri un pedāļus. Kamēr viena daļa spēlēs viedo spēles, pārējie izklaidēsies, kopā sacenšoties, piemēram Uno, Durakā, Monopoly un citās iemīļotās galda spēlēs.

Apmeklēt pasākumu būs iespējams, uzrādot personu apliecinošu dokumentu kopā ar Covid – 19 derīgu sertifikātu.

Pasākums norisināsies latviešu un angļu valodā. Informējam, ka pasākums tiks fotografēts un iegūtie materiāli var tikt publicēti.

Vairāk informācijas meklē Studējošo Pašpārvaldes Facebook lapā - https://www.facebook.com/turibasp
Apmeklē arī Studējošo pašpārvaldes mājaslapu – www.batsp.lv

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!