Jaunumi

29.03.2021

Studējošo pašpārvalde aicina uz spēļu vakaru tiešsaistē

Studējošo pašpārvalde aicina visiem kopā 1.aprīlī plkst. 18:00 pieslēgties platformā “Discord”, lai kopā spēlētu Krunker un Scribbl.io ar labi zināmiem influenceriem kā Santa Buša, Edgars Fresh un Alīna Heislere.

Pirms tam platformai “Discord” ir jābūt lejupielādētai datorā, jo tur notiks visa komunikācija. (To var izdarīt šeit - https://discord.com/download )
Links uz platformu tiks nosūtīts visiem, kas pieteikušies pasākumam.
Iepriekšējā pieteikšanās ir obligāta, links uz pieteikuma anketu ŠEIT. (līdz 31.marta plkst. 23:59)

Online spēļu vakarā būs iespēja piedalīties taktiskās šaušanas spēles turnīrā - Krunker. Aplikāciju iepriekš nav jālejupielādē, jo tā ir pieejama izmantojot interneta pārlūku, iepriekš sadalītās komandās. Paralēli arī varēs izmēģināt spēkus zīmēšanas un zīmējumu minēšanas spēlē Scribbl.io, kura arī ir pieejama spēlēšanai izmantojot interneta pārlūku.

Seko līdzi Studējošo pašpārvaldes Facebook lapai, lai uzzinātu jaunumus par šo un citiem pasākumiem. Pasākums norisināsies angļu valodā

Papildu informācija:
Regīna Elizabete Kadiķe
Biznesa augstskolas Turība
Studējošo pašpārvaldes
Kultūras un sporta daļas vadītāja
reginaelizabete11@gmail.com

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!