Jaunumi

04.10.2022

Studējošo pašpārvalde aicina uz semestra otro Padomes sēdi

11. oktobrī, plkst. 18:00 – C122 auditorijā norisināsies Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvaldes semestra otrā Padomes sēde. Sēdei aicināts pievienoties ikviens interesants, it īpaši gaidīti tiek pirmā kursa studenti.

Padome ir Studējošo pašpārvaldes augstākā lēmējinstitūcija, kura sastāv no studentu vēlētiem pārstāvjiem. Padome sastāv no 30 cilvēkiem.

Studējošo pašpārvaldes Atvērto durvju dienu ietvaros Padomes sēdes īpašais viesis būs mūziķis Miks Galvanovskis, kurš dalīsies motivējošā stāstā, kā apvienot dzīves hobijus ar profesionālo darbu. Sēdes laikā Studējošo pašpārvaldes valdes locekļi dalīsies ar paveiktajiem darbiem septembrī, kā arī pastāstīs par katras daļas nākotnes plāniem.

Padomes sēde norisināsies gan latviešu, gan angļu valodā.

Vairāk informāciju par aktualitātēm studējošo pašpārvaldē uzzini www.batsp.lv, kā arī sociālajos tīklos @bat_sp .

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!