Jaunumi

11.11.2021

Studējošo pašpārvalde aicina uz pirmssesijas orientēšanās pasākumu

Biznesa augstskolas Turība (BAT) Studējošo pašpārvalde aicina pieteikties pirmssesijas orientēšanās sacensībām, kas norisināsies 25. novembrī plkst. 17.00. Reģistrēties pasākumam iespējams līdz 22. novembrim.

Pēc mēneša ilgas mājsēdes un pirms gaidāmās ziemas sesijas Studējošo pašpārvalde aicina aktīvi pavadīt vakaru kopā ar draugiem un kursabiedriem, pieņemot āra orientēšanās izaicinājumu Slide into the Unknown.

Pasākuma atklāšana notiks pie Turības strūklakas, kur tiks paskaidroti visi noteikumi un sacensību norises gaita, kā arī izdalīts nepieciešamais aprīkojums. Lai būtu vieglāk atrast norādītos punktus, dalībnieki var izmantot pašu sagādātus gaismas lukturus vai izlīdzēties ar telefona apgaismojumu. Pašas sacensības norisināsies BAT apkārtnē komandās pa divi.

Dalībniekiem ir jāievēro dreskods, kas šoreiz ir “kalnu kāpšanas apģērbs”. Kā stāsta Studējošo pašpārvaldes Kultūras un sporta daļas vadītāja Regīna Elizabete Kadiķe, izvēlētajam apģērbam jāatbilst laikapstākļiem un tematikai – jo interesantāk, jo labāk!

Lai piedalītos, nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās. To var izdarīt līdz 22. novembra pusnaktij (plkst. 23.59), reģistrējoties ŠEIT.

Kā stāsta organizatori, sacensību laikā tiks nodrošināta valstī noteikto drošības pasākumu ievērošana, kas ir aktuāla ikvienam dalībniekam! Ar spēkā esošajiem drošības noteikumiem iespējams iepazīties ŠEIT.

Pasākums notiks latviešu un angļu valodā.

Papildu informācija:
Regīna Elizabete Kadiķe
Biznesa augstskolas Turība
Studējošo pašpārvaldes Kultūras un sporta daļas vadītāja
reginaelizabete11@gmail.com

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!