Jaunumi

23.09.2020

Studējošo pašpārvalde aicina uz pasākumu “Iepeldi rudenī: meklējot Nemo”

Ikgadējais pasākums “Iepeldi sesijā”, kas parasti norisinās pavasarī, tika pārcelts uz rudeni, tāpēc Studējošo pašpārvalde aicina Biznesa augstskolas Turība studentus un viņu draugus labi pavadīt laiku un kārtīgi izkustēties – šoreiz “Meklējot Nemo” tematikā. Pasākums norisināsies Līvu akvaparkā (Jūrmalā, Viestura ielā 24) 8. oktobrī no pulksten 18:00 līdz 22:00.

Studējošo pašpārvaldes rīkotais pasākums “Iepeldi sesijā”, kurā studenti var atpūsties pirms sesijas laika, jau kļuvis par būtisku studentu dzīves sastāvdaļu. Šogad, saistībā ar situāciju pasaulē, pasākums tika pārcelts uz rudeni, priecējot studentus arī šajā laikā, kad mācības ir tikko sākušās. Studējošo pašpārvalde parūpēsies, lai starp peldi un nobraucieniem pa trubām norisinātos dažādas interesantas aktivitātes, kurās varēs iegūt lieliskas balvas. Šis pasākums ir lielisks veids, kā aktīvi un jautri pavadīt laiku ar saviem draugiem un kursabiedriem!

Visiem interesentiem būs pieejams arī transports (Biznesa augstskolas Turība – Akvaparks – Biznesa augstskolas Turība), rezervēt vietu transportā varēs Studējošo pašpārvaldes birojā (C-222). Tur varēs iegādāties arī pasākuma biļeti sev un draugiem!

Biznesa augstskolas Turība studentiem, uzrādot savu ISIC karti, pasākums ir bez maksas, savukārt draugu biļetes cena ir 12 EUR (atgādinām, ka katrs students drīkst iegādāties tikai 2 draugu biļetes.). Pasākumā ir ierobežots vietu skaits, tāpēc neatliec biļešu iegādi uz pēdējo brīdi!

Uz pasākumu līdzi nepieciešams ņemt savu biļeti, ISIC karti un personu apliecinošu dokumentu, tāpat nepieciešams peldkostīmu/peldbikses, dvielis, baseina čības un higiēnas piederumi.

Ar pasākuma programmu, papildus aktivitātēm pirms pasākuma, transporta kursēšanas laiku un citu informāciju varēs iepazīties Studējošo pašpārvaldes Facebook lapā.

Pasākuma laikā tiks ievēroti visi valstī noteiktie drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai. Ar tiem var iepazīties šeit -https://m.likumi.lv/ta/id/315304

Pasākums norisināsies angļu valodā.

Informējam, ka pasākums tiks fotografēts un filmēts, un iegūtie materiāli var tikt publicēti.

Papildus informācija:
Elīza Anna Dubure
Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvaldes Kultūras un sporta daļas vadītāja
elizadubure@gmail.com
turibasp@gmail.com

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!