Jaunumi

29.04.2021

Studējošo pašpārvalde aicina uz orientēšanās pasākumu Celebration adventure

Laikapstākļi ir sākuši mūs visus lutināt, tāpēc Studējošo pašpārvalde aicina Tevi 12. maijā plkst. 18:00 pieslēgties platformai Discord, lai sadarbībā ar Roadgames pavadītu vakaru svaigā gaisā.

Pirms pieslēgšanās platformai Discord un aplikācijai Roadgames ir jābūt lejupielādētai datorā. To var izdarīt ŠEIT un ŠEIT. Pasākuma sākums tiek paredzēts platformā Discord, kur dalībniekiem tiks izskaidrota visa nepieciešamā informācija par un ap pasākuma norisi. Pēc pasākuma sākuma, tiks nosūtīti piekļuves kodi, kuri būs jāievada Roadgames aplikācijā.

Šis orientēšanās pasākums norisināsies Torņkalnā. Paredzētais ilgums - ap divām stundām. Noteikti atrodi sev pāri, jo komandu jāpārstāv diviem dalībniekiem.
Ir arī mazs uzdevums - katrai komandai ir jāizvēlas kāds no zināmiem svētkiem (Ziemassvētki, Līgo u.tml.) un jāsaģērbjas atbilstoši šo svētku noskaņai.

Pasākumam var pieteikties aizpildot anketu līdz 9. maija plkst. 23.59 ŠEIT. Pasākums notiks gan latviešu, gan angļu valodā. Dalībnieku skaits ir ierobežots!

Papildu informācija:
Regīna Elizabete Kadiķe
Biznesa augstskolas Turība
Studējošo pašpārvaldes
Kultūras un sporta daļas vadītāja
reginaelizabete11@gmail.com

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!