Jaunumi

10.05.2022

Studējošo pašpārvalde aicina uz labdarības pasākumu “Izej pastaigā kopā ar suni”

17. maijā, plkst. 14:00 Slokas dzīvnieku patversmē norisināsies labdarības pasākums “Izej pastaigā kopā ar suni”. Studējošo pašpārvalde izvietos ziedojumu kasti pie Studiju informācijas centra, kurā varēs ziedot - suņu/kaķu barību, kā arī gardumus.

Gaidīsim visus Slokas dzīvnieku patversmē (Dzirnavu iela 8, Jūrmala), lai staidzinātu suņus, sakoptu patversmes teritoriju un palīdzētu ar citiem nepieciešamajiem darbiem, kuriem ikdienā varbūt neatliek laika un pietrūkst palīdzīgu roku. Dodoties uz patversmi, ņemsim līdzi visus savāktos ziedojumus, kurus nodosim patversmes atbildīgajām personām.

Pasākums notiks sadarbībā ar Ekonomikas un Kultūras augstskolas studējošo pašpārvaldi.
Pieteikšanās uz pasākumu ir obligāta, anketu meklē šeit -https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfAd4afCs8bpAOp3bRpeThrt1r0D34eYiXRC9UeanPPHqt49g/viewform?usp=sf_link (līdz 15.05. 23:59)
Informējam, ka pasākums tiks fotografēts un iegūtie materiāli var tikt publicēti.

Papildus informācija :
Evelīna Gluškova
Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvaldes Ārējās Komunikācijas daļas vadītājas vietniece
egluskova2@inbox.lv

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!