Jaunumi

28.09.2020

Studējošo pašpārvalde aicina uz Atvērto durvju dienām

Studējošo pašpārvalde aicina uz Atvērto durvju dienām, kas notiks no 5. līdz 8. oktobrim no plkst. 12:00 līdz 13:00 (C korpusa 2. stāvā, Studējošo pašpārvaldes telpā C.222 un Open stūrī). Lai arī Studējošo pašpārvaldes durvis ir atvērtas ikvienam interesentam katru dienu visa studiju gada garumā, šis pasākums būs lielisks veids, lai uzzinātu, kā darbojas Studējošo pašpārvalde, iepazītos ar citiem aktīviem studentiem un jautri pavadītu laiku.

Atvērto durvju dienas ir ikgadējs pasākums, kas ļauj tuvāk iepazīt pašpārvaldi. Šogad Studējošo pašpārvalde aicina studentus iesaistīties aktivitātēs, uzzināt par gaidāmajiem pasākumiem, spēlēt spēles, izbaudīt pašgatavotas pankūkas un citus gardumus, fotografēties, piedalīties izzinošos konkursos ar iespējām iegūt balviņas un jautri pavadīt laiku ar draugiem.

Vairāk informācijas Studējošo Pašpārvaldes Facebook lapā. Kā arī Studējošo pašpārvaldes mājaslapā.

Pasākuma laikā tiks ievēroti visi valstī noteiktie drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai. Aicinām tos ievērot ikvienam. Ar tiem var iepazīties šeit.

Informējam, ka pasākums tiks fotografēts un iegūtie materiāli var tikt publicēti.

Papildus informācija:
turibasp@gmail.com

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!