Jaunumi

08.12.2022

Studējošo pašpārvalde aicina uz 2022. gada noslēdzošo Padomes sēdi

Noslēdzoties 2022.gada pirmajam mācību gada semestrim, Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvaldes (SP) lēmējinstitūcija - Padome - veiksmīgi turpina savu iesākto darbu un tiekas kopīgās sēdēs, kas kā ierasts, notiek reizi mēnesī.

2022.gada noslēdzošā Padomes sēde notiks 13.decembrī plkst. 18.00 C122 auditorijā. To vadīs Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde, kurā Padomes sastāvs, Valde un tās viesi atskatīties par novembrī paveikto, kā arī tiks apbalvoti katras daļas aktīvākie mēneša biedri. Uz Padomes sēdi ir gaidīti visi biedri, kā arī interesenti. Padomes sēde norisināsies gan angļu, gan latviešu valodā. Pēc sēdes aicinām uz sarunām un labi pavadītu laiku SP telpās C222.

Vairāk informācijas Studējošo Pašpārvaldes Facebook lapā, kur arī var sekot līdzi citiem ar to saistītajiem notikumiem - https://www.facebook.com/turibasp , kā arī Studējošo pašpārvaldes mājaslapā – www.batsp.lv

Informējam, ka pasākums tiks fotografēts un iegūtie materiāli var tikt publicēti.
Papildu informācija - turibasp@gmail.com

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!