Jaunumi

22.03.2022

Studējošo pašpārvalde aicina studentus pieteikties par “Iesoļo Turībā’22” galveno organizatoru

Biznesa augstskolā Turība par pirmkursnieku tradīciju ir kļuvis Studējošo pašpārvaldes rīkotais integrācijas seminārs “Iesoļo Turībā”, kas pulcina jaunos pirmkursniekus pirms jaunā mācību gada - Studējošo pašpārvalde aicina jebkuru augstskolas studentu pieteikties par semināra galveno organizatoru.

Semināra laikā topošie Biznesa augstskola Turība studenti varēs klausīties lekcijas, piedalīties dažādās aktivitātēs, kārtīgi atpūsties pirms jaunā mācību gada, bet pats galvenais - kārtīgi izkāpt no komforta zonas!

Integrācijas semināra galvenajam organizatoram būs iespēja veidot savu komandu, kas palīdzēs realizēt semināru, ņemot vērā citu organizatoru pieredzi. Organizatoram būs iespēja iegūt arī neatsveramu pieredzi semināru organizēšanā, kā arī komandas darbā.

Lai pieteiktos par galveno organizatoru integrācijas seminārā, aicinām iesūtīt motivācijas vēstuli un CV uz turibasp@gmail.com līdz 6. aprīļa, plkst. 23:59. Galvenie organizatori var būt arī divi cilvēki. Vēlēšanas par galveno organizatoru norisināsies gaidāmajā padomes sēdē.

Vairāk informācijas studējošo pašpārvaldes mājaslapā www.batsp.com, kā arī sociālajos tīklos.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!