Jaunumi

08.02.2022

Studējošo pašpārvalde aicina pieteikties Padomes vēlēšanām

Ir pienācis laiks ievēlēt jaunu Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvaldes (BAT SP) Padomes sastāvu, tāpēc līdz 20. februārim ikviens Biznesa augstskolas Turība students tiek aicināts izvirzīt savu kandidatūru Studējošo pašpārvaldes Padomes vēlēšanām.

Kas ir Padome?

Padome ir augstākā BAT SP lēmējinstitūcija, kas sastāv no studentu vēlētiem pārstāvjiem. Padome lemj par BAT SP organizācijas darbību un izmaiņām/norisēm iekšējā vidē (izmaiņas nolikumā, organizācijas struktūrā, finanšu pārskatu apstiprināšana u.tml.) Pats svarīgākais Padomes uzdevums ir ievēlēt BAT SP Valdi un studējošo pārstāvjus BAT lēmējinstitūcijās, kas ir pamats organizācijas darbībai un veiksmīgai BAT studējošo interešu pārstāvniecībai.

Kas ir Valde?

BAT SP galvenā izpildvara, kura ir atbildīga par veiksmīgu organizācijas un tās atsevišķo daļu darba organizēšanu, kā arī par Padomes lēmumu un doto uzdevumu sekmīgu izpildi un īstenošanu.

Ja esi nolēmis izmēģināt savus spēkus, no 7. līdz 20. februāra plkst. 23:59 aizpildi Padomes pieteikuma anketu.

Pieteikuma anketa: https://forms.gle/he2XKwm22SzcZp3t9

Ar Padomes vēlēšanu nolikumu var iepazīties: http://ej.uz/Nolikums_PV

Par kandidātiem varēs balsot BATIS sistēmā no 21. līdz 27. februāra. plkst. 23:59. Jaunievēlētās Padomes pirmā sēde notiks 8. martā.

Kļūsti par Padomes biedru un Tev būs iespēja izteikties!

Plašāku informāciju var uzzināt Studējošo pašpārvaldes Instagram profilā - @bat_sp un Facebook lapā.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!