Jaunumi

14.02.2023

Studējošo pašpārvalde aicina pieteikties Padomei

Kā jau katru gadu, arī šogad ir pienācis laiks ievēlēt jaunu Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvaldes (BAT SP) Padomes sastāvu, tāpēc līdz 21. februāra plkst. 23:59 ikviens Biznesa augstskolas Turība students tiek aicināts izvirzīt savu kandidatūru Studējošo pašpārvaldes Padomes vēlēšanām.

Kas ir Padome?

Padome ir augstākā BAT SP lēmējinstitūcija, kas sastāv no studentu vēlētiem pārstāvjiem. Padome lemj par BAT SP organizācijas darbību un izmaiņām/norisēm iekšējā vidē (izmaiņas nolikumā, organizācijas struktūrā, finanšu pārskatu apstiprināšana u.tml.) Pats svarīgākais Padomes uzdevums ir ievēlēt BAT SP Valdi un studējošo pārstāvjus BAT lēmējinstitūcijās, kas ir pamats organizācijas darbībai un veiksmīgai BAT studējošo interešu pārstāvniecībai.

Kas ir Valde?

BAT SP galvenā izpildvara, kura ir atbildīga par veiksmīgu organizācijas un tās atsevišķo daļu darba organizēšanu, kā arī par Padomes lēmumu un doto uzdevumu sekmīgu izpildi un īstenošanu.

Ja esi nolēmis izmēģināt savus spēkus, no 14. līdz 21. februāra plkst. 23:59 aizpildi Padomes pieteikuma anketu. Pieteikuma anketu meklē ŠEIT. Ar Padomes vēlēšanu nolikumu var iepazīties ŠEIT.

Par kandidātiem varēs balsot BATIS sistēmā no 23. līdz 1. marta. plkst. 23:59. Jaunievēlētās Padomes pirmā sēde notiks 7.martā.
Kļūsti par Padomes biedru un Tev būs iespēja izteikties!

Plašāku informāciju var uzzināt Studējošo pašpārvaldes Instagram profilā - @bat_sp un Facebook lapā.

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!