Jaunumi

05.09.2022

Studējošo pašpārvalde aicina pieteikties kursa vecākā amatam

Lai veicinātu ātrāku un veiksmīgāku iekšējo informācijas apriti augstskolas studentu vidū, Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde aicina līdz 30.septembrim pieteikties kļūt par sava kursa vecāko.

Visiem pilna laika dienas grupu studentiem ir iespēja pieteikties par kursa vecāko savā kursā!

No katras grupas studentiem būtu jāizvirza viens atbildīgais kursabiedrs, kurš saviem kursabiedriem nodos informāciju par aktualitātēm studiju procesā, pasākumiem augstskolā un citām studentiem svarīgām lietām.

Kursa vecāko amatam var pieteikties tikai pilna laika dienas grupas, kuras mācās latviešu valodā.

Pieteikuma anketas links - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe1jfNYHWQRzNwNmXU7AMYXFH02muf8JdPj2TE40cKYf_8buw/viewform

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvaldes Akadēmiskās daļas vadītāju Barbaru Krastiņu, pa tālr. +37120244435, barbara.krastina@gmail.com.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!