Jaunumi

05.05.2021

Studējošo pašpārvalde aicina piedalīties labdarības akcijā "Ticot, mīlot, gaidot"

Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvaldes ikgadējā tradīcija ir došanās kopā ar augstskolas simbolu Turīti uz Bērnu invalīdu biedrību "Māriņa", kur ik gadu tiek iepriecināts vairums bērnu. Šogad, diemžēl, nevaram tikties klātienē un organizēt bērniem ikgadēju pasākumu ar dažādām aktivitātēm, tomēr varam bērnus iepriecināt nogādājot dažādus ziedojumus, kas viņiem tik ļoti ir nepieciešami.

Tāpēc līdz 24.maijam aicinām ziedot dažādas noderīgas mantas un pārtiku, kas nebojājas. Saziedotās mantas tiks nogādātas uz Auces Bērnu invalīdu biedrību “Māriņa”.

Ziedojuma kasti meklē augstskolā, blakus Studējošo pašpārvaldes birojam, vai arī nosūti ziedojumus izmantojot Omniva pakomātu – Rīga, Miera iela 2 / tel. nr. 20629179

Plašāku informāciju par pasākumu vari iegūt Studējošo pašpārvaldes Instagram profilā - @bat_sp un Facebook lapā.

Papildu informācija:
Sanita Strenga
Biznesa augstskolas Turība
Studējošo pašpārvaldes Ārējās Komunikācijas daļas vadītāja
sanitastrenga@gmail.com

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!